Неділя, 26.05.2019, 18:47 Головна | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Логотип сайта

 
Ми у ВК
Вкотакте
Час
Календар
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 765
Наші друзі
Конкурси

Виставка композицій «Так! Єдиній Україні!»

           8 жовтня 2014 року в ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище сфери послуг» пройшла виставка композицій із природного матеріалу до Дня міста «Запоріжжя –це Україна!». До участі залучалися учні всіх груп.

          Мета заходу – активізація творчих здібностей учнів, виховання патріотизму.

          Більшість композицій мали національне забарвлення. Так, до композицій добиралися назви та епіграфи відповідного спрямування: «Квітуча Україна», «Єдина Україна», «Запоріжжя – серце України» (епіграф – «Ні, ти не знаєш добре України, Якщо на Запоріжжі не бував…»), «Моя Україна» (епіграф – «Україна, моя Ненька, -  Скільки сенсу в цих словах… Прапори жовто-блакитні Майорять по всіх містах.»).

          На виставці дійсно майоріло від синьо-жовтого: троянди зі стрічки, прапор з кольорової квасолі, навіть їжачки з перефарбованої картоплі. У всіх композиціях відчувалося відлуння єдності, патріотизму, бажання бачити Україну тільки квітучою та багатою державою. Так, група операторів комп’ютерного набору навіть підготувала композицію «Селянська хата», де продемонструвала багатство українського столу та національну гостинність.

          Групи кравців долучилися до національної творчості, виготовивши на виставку ляльки-мотанки, вишиті серветки, рушники та сорочки.

          Побувавши на виставці, відчуваєш все багатство і красу української мирної осені.

         

 

Осінь в Україні завжди була часом весіль! Весілля - одна з найголовніших подій в житті жінки, і саме в цей день її бажання бути найкращою зрозуміле для кожного. На сьогодні ніхто не буде заперечувати, що головна прикраса жінки – її волосся! А перукарі навчились робити з них справжні витвори мистецтва.

В період з 13 по 15 жовтня. в Києві відбувся Всеукраїнський конкурс з перукарського мистецтва «Кубок Києва». В конкурсі традиційно прийняли участь учні навчального центру Запорізького вищого професійного училища сфери послуг (відоме нам раніше як вище професійне училище №38) і посіли призові місця:

Булавінова Ольга (майстер в/н, тренер Вавіло В. В.) – І місце в номінації «Нова коса»
та  ІІІ місце – весільна жіноча зачіска на довгому волоссі.
Лісова Аліна (майстер в\н, тренер Прозор Т. С.) – І місце в номінації жіноча стрижка на короткому волоссі.
Черговий раз команда вищого професійного училища сфери послуг довела – в Запоріжжі навчаються і працюють кращі перукарі України.
Час весіль в Україні! Наречені Запоріжжя – бути вам найкращими!!

Своїми враженнями ділиться Таміла Прозор: "Я була учасником багатьох конкурсів таких, як: «Відкритий чемпіонат з перукарського мистецтва і нігтьової естетики», який проходив 15 жовтня 2011 р.;  «Молоді таланти України», де займала призові місця і навіть Гран-прі; брала участь у номінації «Жіноча коротка стрижка» та «Весільна зачіска». 

Конкурс - це  перш за все адреналін та можливість випробувати свої сили. Найцікавіше - це підготовка: завжди бувають якісь казуси, які залишаються в пам’яті на все життя. Крім того у підготовці до конкурсу разом із тобою бере участь багато людей: колеги, учні, друзі та рідні, які хвилюються не менш ніж ти. 

 

Під час конкурсу чуєш лише одне «Час та якість». Коли я брала участь вперше, то злякалась, що журі дивляться на мене, але як приємно усвідомлювати, що насправді ти зацікавила своєю роботою, навіть ще не кінцевим результатом. І звісно ж - насолода у той час, коли пітніють долоні, і ти не чуєш нічого, а чекаєш лише своєї номінації. І коли лунає твоє ім’я... Цей  захват, ці емоції оволодівають тобою!!!

 

Наприкінці квітня в Києві відбувся ХІІІ Відкритий чемпіонат України перукарської майстерності, нігтьової естетики та макіяжу. Це було захопливе змагання в тридцяти номінаціях, яке організував Союз перукарів України. Досвідчені майстри та початківці зі всієї України зібралися, щоб показати свій хист, випробувати свої сили. 

 Запоріжжя в номінації «Жіноча стрижка на короткому волоссі»  представляла учениця Вищого професійного училища № 38 Прозор Таміла. Її роботу високо оцінило компетентне журі, надавши друге місце. За цією перемогою - кропітка праця Таміли та її наставника – Вавило Вікторії. 

Такі перемоги переконливо доводять, що в місті Запоріжжя діє одна з найкращих шкіл перукарської майстерності, а запоріжці просто «приречені» мати красиві стрижки та зачіски.

Запорізькі перукарі серед кращих!!!

Весна!
Чудовий час для прочинань!
Все налаштовує на творчість!
Перукарі по-своєму святкують весну!

22-24 квітня 2010р. в м.Києві традиційно відбувся відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу.

Змагання проводились більш ніж у 10 номінаціях.


Цей чемпіонат збирає найкращих перукарів, які приїздять, щоб показати свою майстерність, повчитись один у одного, створити свято і відзначити кращих у свїх лавах. І це так показово, коли переможцями стають ті,  хто стоїть на самому початку професійного шляху.
Спробувати свої сили,  прийняти участь у Чемпіонаті вирішила і учениця Вищого професійного училища №38 м.Запоріжжя - Прозор Таміла. 
Номінація, у якій вона виступала, називалась «Жіноча стрижка на короткому волоссі». Підготовку до Чемпіонату Таміла пройшла у свого майстра виробничого навчання Вавіло Вікторії Вікторівни. Разом вони шукали модель, моделювали зачіску і придумали фарбування волосся та загальний образ моделі. Номінація, у якій пробувала свої сили Таміла, була достатньо чисельна: понад 30 учасників складали їй конкуренцію. П’ятеро суддів оцінювали роботи учасників. Робота Таміли набрала найбільшу кількість балів не тільки в своїй номінації, а й за результатами Чемпіонату!
Гран-Прі Чемпіонату в Запоріжжі!!!
«Коли працюєш, то не дивишся довкола, ніколи розглядати, що роблять майстри, які працюють поруч, - час на вагу золота. А коли роботу було закінчено, коли я порівняла свою роботу з іншими, то відчула, що скоріш за все я буду серед призерів. Але мені важко навіть описати емоції, які клекотали в мені, коли я почула, що мою роботу відзначили найвищою нагородою – Гран-Прі», - ділиться своїми враженнями Таміла.


«Таміла дуже працелюбна, творча і цілеспрямована учениця. Я завжди вірила в неї і не маю сумнівів, що з неї вийде справжній фахівець», - підсумовує результати майстер Вавіло Вікторія Вікторівна.
Гідно «віддячила» Таміла свого майстра, який дав її в руки професію, і навчальний заклад, що пишається своїми учнями, наше місто, мешканці якого скоро будуть обслуговуватись у найкращих майстрів України!

Свято перукарів вдалось!

Добавить нас в закладки
 
   
© O2 Reborn Template. Безкоштовний хостинг uCoz
Реклама на сайте

Copyright DNZ "ZVPUSP" © 2019 Безкоштовний хостинг uCoz