П`ятниця, 29.03.2024, 15:56 Головна | Реєстрація | Вхід

Вкотакте
Наші друзі
Матеріальна база

Матеріальна база ДНЗ "Запорызьке ВПУСП" постійно поповнюється відповідно до потреб навчально-виробничого процесу: обладнуються майстерні виробничого навчання та кабінети, поновлюються стенди, інструкційні картки. Планово проходить комп’ютеризація, підключено мережу INTERNET.
В училищі діють:

• 17 кабінетів
  • З лабораторії
  • 15 майстерень
  • Спортзал
  • Спортмайданчик
  • Стадіон
  • Буфет
  • Актова зала

Гуртожиток на 200 місць
Адміністрацією училища ведеться контроль за збереженням та поповненням матеріальної бази.
На базі Вищого професійного училища № 38 випускники можуть отримати професії, які сьогодні користуються попитом на ринку праці, а саме: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електрогазозварювальник, електромонтажник, слюсар з механоскладальних робіт.
Для освоєння цих професій в училищі створені добре обладнані майстерні та кабінети теоретичного навчання.

Діють такі майстерні:

Слюсарна майстерня. Майстерня оснащена слюсарними станками (30 штук), слюсарними приборами й інструментами (молотки, зубила, щелепи, електродриль, обценьки, клинопис, кріплення, гострозубці, обценьки, кусачки, напилок, ножівки, обтискачі, викрутки, зубила тощо) та вимірювальними приладами.
Електромонтажна майстерня. У цій майстерні учні зможуть закріпити практично теми зі збирання електричних схем, освітлення житлових та промислових приміщень.
Майстерня електроприводу. Учні навчаються ремонтувати та підключати електродвигуни до всіх станків, які знаходяться на підприємствах міста. Майстерня оснащена спеціальними стендами (на 30 робочих міст), електросхемами, відповідними інструментами (викрутка, зубило, бокорізи, круглорізи, паяльні апарати тощо).
Майстерня електрогазозварювання. Майстерня оснащена зварювальними апаратами (8 штук), необхідним допоміжним матеріалом (залізо, електроди, схеми, затискачі, викрутки, гайковерти тощо).
У майстернях та кабінетах теоретичного навчання є плакати відповідно до запланованих тем та інструкційні картки, що спрямовує учнів до послідовного та ґрунтовного вивчення матеріалу.

Річний план закупівель 2016р
Додатки до річного плану закупівель 2016
Реєстр договорів та оплат ДНЗ "Запорізьке ВПУСП"
Річний план закупівель 2015р