П`ятниця, 26.04.2024, 13:41 Головна | Реєстрація | Вхід

Вкотакте
Наші друзі
Методичні комісії

Основними завданнями методичної роботи ДНЗ "Запорізьке ВПУСП" є:

• організаційно-методичне забезпечення програм розвитку професійно-технічного навчального закладу;
  • удосконалення змісту форм та методів навчання учнів, забезпечення єдності органічного взаємозв’язку загальноосвітньої та професійної підготовки учнівської молоді;
  • розвиток педагогічної та професійної майстерності педагогічних працівників. Їх загальної культури. Створення умов для їх професійного вдосконалення;
  • інформаційне забезпечення педагогічних працівників з проблем освіти, педагогіки, психології, інформування про досягнення науки і техніки, передового педагогічного та виробничого  досвідів;
  • створення комплексно-методичного забезпечення предметів і професій, розробка та видання навчальних, методичних посібників,рекомендацій, наочних засобів навчання.

В училищі здійснюється колективна та індивідуальна методична робота.

Колективні форми методичної роботи використовуються з метою вироблення єдиного підходу до вирішення певних проблем, обговорення актуальних питань організації навчально-виховного процесу, аналізу результатів колективної діяльності, вивчення і поширення кращого педагогічного досвіду, науково-технічної та педагогічної інформації..

Колективними формами методичної роботи є:

• педагогічна рада,
  • методичні комісії,
  • інструктивно-методичні наради,
  • теоретичні та практичні семінари,
  • школи професійної майстерності,
  • передового досвіду,
  • науково-практичні конференції,
  • педагогічні читання тощо.

Педагогічна рада – вищий колегіальний орган професійно-технічного навчального закладу, який координує питання навчально-виховної, навчально-методичної і навчально-виробничої діяльності.

Роботу педагогічної ради училища спрямована на постійне вдосконалення процесу навчання та виховання учнів, впровадження в практику роботи педагогічного колективу досягнень нових педагогічних технологій, передового досвіду з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг.

У 2016-2017 н.р.  засідання педагогічної ради проводитиметься згідно плану.

З метою забезпечення належних умов для організації та проведення методичної роботи в професійно-технічному училищі працює методичний кабінет.

Методичний кабінет є центром методичної роботи училища, де зосереджуються інформаційні, навчально-методичні, нормативні матеріали, матеріали кращого досвіду педагогічних працівників, зразки плануючої та звітної документації, дидактичних, наочних матеріалів тощо.

Інструктивно-методичні наради проводяться  з метою інформу­вання педагогічних працівників, оперативного вивчення та обговорення нормативних актів, документів, окремих поточ­них питань, доведення конкретних навчально-виробничих, навчально-виховних завдань, а також поточного інструктажу педагогічних працівників.

Організаційною формою науково-методичної роботи з педагогічними працівниками є методичні комісії.  В училищі працюють:

Добавить нас в закладки