П`ятниця, 21.06.2024, 07:02 Головна | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS
Логотип сайта

 
Ми у ВК
Вкотакте
Час
Календар
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 792
Наші друзі
Про нас

/zvit_direktora.doc


ДНЗ "Запорізьке вище професійно-технічне училище сфери послуг"

Професійне технічне училище №38 м. Запоріжжя було засновано наказом Держкомітету УРСР з професійно-технічної освіти від 09.04.1966р. №15. З 1998 року училище перепрофільоване з будівельного профілю у професійно-технічне училище сфери послуг.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 05.06.2002р. за №327 ПТУ №38 було реорганізоване в вище професійно-технічне училище №38.

Основною метою училища є задоволення потреб особистості, регіону в освітніх послугах з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації різних категорій населення з урахуванням вимог ринку праці, забезпечення рівного доступу до якісної первинної професійної освіти; формування творчої, духовно багатої особистості з урахуванням її потреб, інтересів і здібностей.

Роботу училища орієнтовано на випускників шкіл, незайняте населення регіону.

Поряд з виконанням своїх основних функцій таких, як навчання учнів за обраною професією та забезпечення державних, приватних бізнес-структур, підприємств, установ, організацій висококваліфікованими працівниками відповідного профілю, училище виконує також додатково певні соціальні функції.

Так, робота училища сприяє заповненню існуючих вакансій і збалансуванню ринку праці у масштабах регіону - завдяки наданню можливості перепідготовки працівників тих груп професій, які не користуються попитом на сучасному ринку праці.

Училище здійснює також роботу по професійній орієнтації молоді шляхом цілеспрямованого розповсюдження реклами та інформації про діяльність училища, безкоштовного обслуговування учнів шкіл міста. 

У діяльності училища чимало уваги відводиться пропаганді здорового способу життя, формуванню у вихованців позитивної оцінки власних можливостей у ринково-економічних відносинах, прищепленню учням здорових моральних цінностей, при необхідності - психологічній допомозі.

Завдяки творчій спрямованості колективу училища створюється майбутній фундамент для розвитку професій і відповідно здійснюється мета закладу - якісне професійне навчання, розвиток творчих здібностей людини, як і передбачається концепцією розвитку професійно-технічної (професійної) освіти в Україні.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 29.06.2010р. за №643 ВПУ №38 було реорганізоване в ДНЗ "Запорізьке вище професійно-технічне училище сфери послуг".

 
Добавить нас в закладки
 
   
© O2 Reborn Template. Безкоштовний хостинг uCoz
Реклама на сайте

Copyright DNZ "ZVPUSP" © 2024 Безкоштовний хостинг uCoz